Mesleki Gelişim  Kursu

Mesleki Gelişim Kursu

Mesleki Gelişim Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Mesleki Gelişim Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Meslek Etiği Kursu

Meslek Etiği Kursu

Meslek Etiği Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Meslek Etiği Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Matematiksel Yetkinlik Ve Fen Ve Teknolojideki Temel Yetkinlikler Kursu

Matematiksel Yetkinlik Ve Fen Ve Teknolojideki Temel Yetkinlikler Kursu

Matematiksel Yetkinlik Ve Fen Ve Teknolojideki Temel Yetkinlikler Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Matematiksel Yetkinlik Ve Fen Ve Teknolojideki Temel Yetkinlikler Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Liderlik Eğitimi Kursu

Liderlik Eğitimi Kursu

Liderlik Eğitimi Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Liderlik Eğitimi Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kültürel Bilinç Ve İfade Kursu

Kültürel Bilinç Ve İfade Kursu

Kültürel Bilinç Ve İfade Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kültürel Bilinç Ve İfade Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kurumsal İletişim Kursu

Kurumsal İletişim Kursu

Kurumsal İletişim Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kurumsal İletişim Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kurum Kültürü Ve Kurumsal Aidiyet Geliştirme Ve Uyum Kursu

Kurum Kültürü Ve Kurumsal Aidiyet Geliştirme Ve Uyum Kursu

Kurum Kültürü Ve Kurumsal Aidiyet Geliştirme Ve Uyum Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kurum Kültürü Ve Kurumsal Aidiyet Geliştirme Ve Uyum Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kur'an-I Kerim Tecvidli Okuma Kursu

Kur'an-I Kerim Tecvidli Okuma Kursu

Kur'an-I Kerim Tecvidli Okuma Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kur'an-I Kerim Tecvidli Okuma Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kur’an-I Kerim (Elifba) Okuma Kursu

Kur’an-I Kerim (Elifba) Okuma Kursu

Kur’an-I Kerim (Elifba) Okuma Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kur’an-I Kerim (Elifba) Okuma Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.

Kur’an-I Doğru Anlama Ve Tanıma Kursu

Kur’an-I Doğru Anlama Ve Tanıma Kursu

Kur’an-I Doğru Anlama Ve Tanıma Kursu için tüm Türkiye'den eğitimlere katıl. Kur’an-I Doğru Anlama Ve Tanıma Sertifikası %20 indirimli. Hızlandırılmış eğitimler, taksitli ödeme seçeneği, uygun fiyat avantajı, ücretsiz yayın desteği. Merkezi Eğitim Kurumları güvencesiyle.